Категорії: Новина
Опубліковано 05.04.2024
4 квітня 2024 кафедрою історії та документознавства ФЛСК НАУ був проведений Перший тур Всеукраїнської студентської олімпіади з історії України, у якому взяли участь 49 здобувачів вищої освіти аерокосмічного факультету, факультету аеронавігації, електроніки та телекомунікацій, факультету лінгвістики та соціальних комунікацій.
До складу журі увійшли: доцент Ольга ЮРЧЕНКО, доцент Олег ЗАХАРЧУК, доцент Наталія БЕМ, старший викладач Жанна ПАСКАЛ, старший викладач Оксана ІЛЬКОВА.
Учасників ознайомили з правилами проведення олімпіади, завданнями та критеріями оцінювання.
Олімпіада стала не лише випробуванням, але й надала можливості здобувачам вищої освіти продемонструвати свої знання з історії України.
Переможців олімпіади визначали за кількістю набраних балів. Ними стали:
1 місце – Роман САХАНДА (104 гр. АКФ)
2 місце – Антон КУПНЕВИЧ (151 гр. ФАЕТ)
3 місце – Ірина ТЕРНОВА (102 гр. АКФ)
Яким ТИМЧЕНКО (161 гр. ФАЕТ)

Щиро вітаємо переможців і учасників олімпіади, успіхів і нових звершень!

Коментарі: Off